MENU

AZYMUT BIBLIJNY

unikalne podejście cenionego biblisty, wytrawnego znawcy archeologii biblijnej
do stworzenia swoistej „mapy drogowej” dla wszystkich,
którzy pragną radować się właściwie ukształtowaną lekturą Słowa Bożego.

Radość i piękno indywidualnej lektury Biblii według Ks. Prof. Mariusza Rosika

Nie wiesz, jak w pełni cieszyć się lekturą Pisma Świętego? Jak odkrywać wielość treści, bogactwo prawd, piękno literackich obrazów, metafor, biblijnych opisów? Gubisz się w różnych propozycjach wysublimowanych ścieżek egzegezy? Ten cykl zatem jest właśnie dla Ciebie!
Azymut Bliblijny to unikalne podejście cenionego biblisty, wytrawnego znawcy archeologii biblijnej do stworzenia swoistej „mapy drogowej” dla wszystkich, którzy pragną radować się właściwie ukształtowaną lekturą Słowa Bożego. Warsztat biblistyczny – doprawdy nie do przecenienia!

ZWIŃ